O-Wayos-logo-otl.pngbc_head.jpglevo_head.jpg

Home > Nieuws > Update 100 jaar VV Caesar

Update 100 jaar VV Caesar

Op 20 juni 2020 bestond VV Caesar officieel 100 jaar.
 
Om dit heugelijke feit te vieren hadden we een mooi feestweekend willen houden rondom deze mooie datum. Maar helaas, vanwege bekende redenen kon het feestweekend geen doorgang vinden, en gingen we over op een feestjaar i.p.v. feestweekend. We hebben inmiddels o.a. een “Caesar Inside” gehad en de introductie van het jubileum shirt. Meer was nog niet mogelijk.
 
Inmiddels is besloten in 2021 geen feestweekend te gaan houden, maar de geplande activiteiten te gaan spreiden over het jaar. Door deze spreiding is de kans groter dat de geplande jubileum-dinner show, de jubileum feestavond, het jubileum familie toernooi, de jubileum reünie en de jubileum receptie toch ergens kunnen gaan plaatsvinden. Verder komt daar hopelijk nog een senioren-middag bij. Tot nu toe was het een soort van jubileum op afstand via diverse media kanalen.
 
Hopelijk mogen wij u ergens in de komende tijd lijfelijk bij een feestactiviteit van VV Caesar begroeten.
 
Houd de lokale en social media kanalen de komende maanden goed in de gaten! (Caesariaan, Nuutsbaeker en Facebook)
 
PS We kunnen alvast verklappen dat we op zeer korte termijn met nieuws komen over het prachtige jubileum boek, een collectors item!

Sponsoring

Jubileumboek

Jubileumboek 100 jaar VV Caesar

Bestel nu al jouw voucher voor het jubileumboek 100 jaar VV Caesar!

Inschrijven nieuwsbrief