O-Wayos-logo-otl.pngbc_head.jpglevo_head.jpg

Home > Nieuws > VV Caesar - RKSV Heer 5-3

VV Caesar - RKSV Heer 5-3

Eindstand:

VV Caesar /O'Wayos - RKSV Heer 5-3

Doelpuntenmakers: Tim (2), Tom, Ferry en Mirsad

Een mooie en belangrijke overwinning vanmiddag op nummer 2 Heer. Heer was met veel zelf vertrouwen naar Beek afgereisd. Het verloor dit seizoen pas 1x en scoort erg makkelijk. Dat de ploeg makkelijk scoort heeft Caesar ook gemerkt.

Beide ploegen hielden elkaar in evenwicht totdat Caesar binnen een paar minuten op 2-0 wist te komen. Met name de 2-0 was een razend knappe en snelle counter. Toch liet Caesar Heer voor rust nog in de wedstrijd terugkomen (2-1).

Na rust liep Caesar via Mirsad en Tom uit naar 4-1. Toch wist Heer ook weer 2x terug te komen (4-2 en 5-3).

Voor de neutrale toeschouwer was het een zeer aantrekkelijk en doelpuntrijk duel.

Volgende week zondag speelt Caesar in Stein de derby tegen RKSV de Ster.

Sponsoring

Evenementen

Vrijdag 5 april | 21.30 uur
Black & White party

Vrijdag 3 mei | 21.00 uur
Caesar Darts Open

Inschrijven nieuwsbrief