O-Wayos-logo-otl.pngbc_head.jpglevo_head.jpg

Home > Nieuws > VV Caesar - VV Scharn 3-1

VV Caesar - VV Scharn 3-1

Eindstand:

VV Caesar / O'Wayos - VV Scharn 3-1

Doelpuntenmakers: Tom, Guido en Tim

Een relatief makkelijke overwinning voor Caesar. Scharn kon in de eerste helft niet echt potten breken. Zonder zelf geweldig te voetballen was Caesar beter. De 1-0 van Tom viel na een prachtige aanval over een aantal schijven. Het enige wapenfeit voor rust van Scharn was een vrije trap bovenop de lat. 

Na rust was het wachten op meer treffers van Caesar. Die vielen er ook. Guido bleef koel voor de keeper en koos de lange hoek (2-0). Guido gaf tevens de assist op Tim voor de 3-0.

Caesar geloofde het vervolgens wel waardoor Scharn wat kansjes kreeg. Na de 3-1 ging Scharn nog een keer vol op de aanval spelen. Gelukkig bleef dit beperkt tot een aantal hachelijke momenten voor het Caesar doel.

We zijn het seizoen gestart met twee overwinningen. Volgende week zondag speelt VV Caesar een uitwedstrijd tegen Eijsden.

Sponsoring

Evenementen

Volgend seizoen weer!

Inschrijven nieuwsbrief